ŽAIBELIS - Jonavos automobilių sporto klubas

  • Padidinti šriftą
  • Šrifto dydis p/nutylėjimą
  • Sumažinti šriftą
Reklaminis skydelis

ERGO vaikų elektromobilių varžytuves Palanga 2019

maza elektromobiliu varzybos
 Dar netyla savaitgalį nauju rekordu pasibaigusių elektromobilių tradicinių, jau penktųjų varžybų „Charge it on! Vilnius – Palanga“ aidai.
Dėmesio susilaukė ne tik jų laimėtojai ir rekordininkai – keturių Dakaro maratonų dalyvis Vaidotas Žala su „Energijos tiekimo“ generaliniu direktoriumi Dariumi Montvila, iš sostinės Palangoje su „Hyundai KONA electric“ atsidūrę per 3 val. 28 min. ir 25 sek., bet ir kiti prizininkai, ir net mažieji elektromobilių pilotai, tradiciškai užbaigę šią elektromobilių entuziastų šventę.
Skaityti daugiau...
 

ERGO vaikų elektromobilių varžybos 2019

2019 minidrag palanga
Daugelis ne tik palangiškių, bet ir didžiausiojo mūsų vasaros kurorto svečių jau įsiminė, jog kiekvienų metų pirmąjį gegužės penktadienį miestą užplūsta elektromobiliai. Tradicija nebus sulaužyta ir šiemet. Dar daugiau - gegužės 3-ąją Palangos centre finišuos jau penktosios, kasmet rengiamos elektromobilių varžybos "Charge it on! Vilnius - Palanga".
Skaityti daugiau...
 

"Upninkai 2018" UAB "Rizgonys" taurei laimėti

upninkai 2018
 Rugsėjo 29 d. vyko tradicinės Upninkų miestelio šventės „Mykolinės“ renginiai. Jau antrus metus iš eilės automobilių sporto klubas „Žaibelis“ ir UAB „Rizgonys“ mažiesiems miestelio vaikams surengė lenktynes elektromobiliukais “Mini Drag 2018 Upninkai“ UAB „Rizgonys“ taurei laimėti.
Skaityti daugiau...
 

"Upninkai 2018" vaikų lenktynės UAB "Rizgonys" taurei laimėti

2018 minidrag Upninkai
Paskutinį rugsėjo savaitgalį Upninkuose vykstančioje Mykolinių šventėje, automobilių sporto klubas "Žaibelis" ir UAB "Rizgonys" jau antrus metus iš eilės rengia vaikų lenktynes elektromobiliukais.
 
Į rugsėjo 29d. nuo 12 val. vyksiančias lenktynes kviečiami iki 10 metų amžiaus vaikai sugebantys savarankiškai vairuoti elektromobiliuką.
Skaityti daugiau...
 

ERGO vaikų elektromobilių varžybos 2018

2018 minidrag palanga
Gegužės 4 d. startuosiančių jau ketvirtųjų Lietuvoje elektromobilių lenktynių "ĮSIKRAUK su "Energijos tiekimu": Vilnius-Palanga" organizatoriai nepamiršo ir pačių jauniausių Lietuvos eismo dalyvių. Belaukdami didžiųjų lenktynių finišo Palangoje, Jūratės ir Kastyčio skvere, savarankiškai sugebantys vairuoti mini elektromobilį iki 10 metų berniukai ir mergaitės specialiai įrengtose "drag" ir slalomo varžybų trasose varžysis dėl geriausio vaikiško elektromobilio vairuotojo titulo.
Skaityti daugiau...
 

"Upninkai 2017" vaikų lenktynės elektromobiliais

upninkai maza 1
Rugsėjo 30 dieną pirmą kartą Upninkų miestelyje įvyko vaikų lenktynės elektromobiliais "Upninkai 2017" UAB "Rizgonys" taurei laimėti. Į lenktynes varžytis susirinko 44 vaikai iš Upninkų, Jonavos, Vilniaus, Kauno ir Širvintų. Tradiciškai buvo varžomasi "Mikro Drag" (vaikai iki 6 metų), "Slalom" (vaikai iki 10 metų) ir "Mini Drag PRO" (vaikai lenktyniaujantys su nuosavais elektromobiliukais) klasėse. 
Skaityti daugiau...
 

"Upninkai 2017" vaikų lenktynės UAB "Rizgonys" taurei laimėti

2017 minidrag upninkai
Rugsėjo 30 d. nuo 13:00 val. Upninkuose (Jonavos raj.) vyks tradicinės miestelio šventės "Mykolinės" renginiai. Šventės metu automobilių sporto klubas "Žaibelis" su partneriais UAB "Rizgonys" organizuoja vaikams lenktynes su vaikiškais elektromobiliais.
 
Pavėlavę užsiregistruoti į varžybas internetu vaikai bus papildomai registruojami varžybų dieną nuo 12:50 iki 13:00 val. į likusias laisvas vietas.
Skaityti daugiau...
 

MINI DRAG 2017 - Jonava

miestelis mazas
Lietingą rugsėjo 2-osios rytą į Jonavos centrinį stadioną susirinko nepabūgęs sušlapti ir švęsti dvigubos šventės, vaikų su tėveliais būrys. Iškilmingos ceremonijos metu buvo atidarytas "Vaikų saugaus eismo miestelis" bei vyko tradicinės vaikų lenktynės mini elektromobiliais "MINI DRAG 2017 - Jonava", kurias penktus metus iš eilės Jonavoje organizuoja automobilių sporto klubas "Žaibelis".
Skaityti daugiau...
 


Puslapis 1 iš 3
Isikrauk_2019 logo2_174.png

Dabar prisijungę

Mes turime 19 svečius online


Pagrindinis remėjas

Reklaminis skydelis

Remėjai

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Organizatoriai

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis