ŽAIBELIS - Jonavos automobilių sporto klubas

  • Padidinti šriftą
  • Šrifto dydis p/nutylėjimą
  • Sumažinti šriftą
Reklaminis skydelis

Rudeninis lietus nesutrukdė sužinoti, kas yra greičiausi ir aistringiausi mažieji lenktynininkai

2019 minidrag upninkai po
Jau trečius metus iš eilės tapo tradicija, kad paskutinį rugsėjo šeštadienį, Upninkų miestelio šventės "Mykolinės" metu automobilių sporto klubas "Žaibelis" su partneriais rengia išskirtines vaikų lenktynes elektromobiliais UAB "Rizgonys" taurei laimėti.
Nors orų prognozes nežadėjo nieko gero, bet 40 vaikų nuo 3 iki 10 metų amžiaus iš Jonavos, Kauno, Vilniaus, Šiaulių, Upninkų, Bartonių, Kulvos, nepabūgę lietingo oro, susirinko išsiaiškinti, kuris bus greičiausias 2019 metais Upninkų lenktynių trąsoje.
Skaityti daugiau...
 

Vaikų elektromobilių lenktynės UAB "Rizgonys" taurei laimėti 2019

2019 minidrag upninkai
Jau trečius metus iš eilės Upninkuose automobilių sporto klubas "Žaibelis" kartu su partneriu UAB "Rizgonys" rengia išskirtines lenktynes elektromobiliais vaikams iki 10 metų amžiaus.
 
Lenktynės vyks Upninkų bendruomenės "Mykolinių" šventės metu rugsėjo 28 dieną šalia parduotuvės "Aibė".
Skaityti daugiau...
 

„Vaikų elektromobilių lenktynės Agrochema taurei laimėti 2019“

mini darg maza 2019Šeštadienį Jonavoje, miesto šventės metu vyko tradicinės „Vaikų elektromobilių lenktynės Agrochema taurei laimėti 2019“. Į varžybas susirinko 69 vaikai iš Jonavos, Vilniaus, Kauno, Šiaulių, Kėdainių, norintys pajusti tikrų lenktynių dvasią ir kovoti dėl varžybų rėmėjų įsteigtų prizų ir dovanų.
Skaityti daugiau...
 

Vaikų elektromobilių lenktynės Agrochema taurei laimėti 2019

2019 minidrag jonava
Automobilių sporto klubas "Žaibelis" kviečia mažuosius lenktynininkus į vaikų lenktynes elektromobiliais "Agrochema" taurei laimėti.
 
Lenktynės vyks Jonavos miesto šventės "Mes mylim Jonavą" metu rugpjūčio 3 dieną Joninių slėnio riedlenčių parko aikštelėje.
Skaityti daugiau...
 

ERGO vaikų elektromobilių varžytuves Palanga 2019

2019 minidrag palanga po
Dar netyla savaitgalį nauju rekordu pasibaigusių elektromobilių tradicinių, jau penktųjų varžybų „Charge it on! Vilnius – Palanga“ aidai. Dėmesio susilaukė ne tik jų laimėtojai ir rekordininkai – keturių Dakaro maratonų dalyvis Vaidotas Žala su „Energijos tiekimo“ generaliniu direktoriumi Dariumi Montvila, iš sostinės Palangoje su „Hyundai KONA electric“ atsidūrę per 3 val. 28 min. ir 25 sek., bet ir kiti prizininkai, ir net mažieji elektromobilių pilotai, tradiciškai užbaigę šią elektromobilių entuziastų šventę.
Skaityti daugiau...
 

ERGO vaikų elektromobilių varžybos 2019

2019 minidrag palanga
Daugelis ne tik palangiškių, bet ir didžiausiojo mūsų vasaros kurorto svečių jau įsiminė, jog kiekvienų metų pirmąjį gegužės penktadienį miestą užplūsta elektromobiliai. Tradicija nebus sulaužyta ir šiemet. Dar daugiau - gegužės 3-ąją Palangos centre finišuos jau penktosios, kasmet rengiamos elektromobilių varžybos "Charge it on! Vilnius - Palanga".
Skaityti daugiau...
 

"Upninkai 2018" UAB "Rizgonys" taurei laimėti

upninkai 2018
 Rugsėjo 29 d. vyko tradicinės Upninkų miestelio šventės „Mykolinės“ renginiai. Jau antrus metus iš eilės automobilių sporto klubas „Žaibelis“ ir UAB „Rizgonys“ mažiesiems miestelio vaikams surengė lenktynes elektromobiliukais “Mini Drag 2018 Upninkai“ UAB „Rizgonys“ taurei laimėti.
Skaityti daugiau...
 

"Upninkai 2018" vaikų lenktynės UAB "Rizgonys" taurei laimėti

2018 minidrag Upninkai
Paskutinį rugsėjo savaitgalį Upninkuose vykstančioje Mykolinių šventėje, automobilių sporto klubas "Žaibelis" ir UAB "Rizgonys" jau antrus metus iš eilės rengia vaikų lenktynes elektromobiliukais.
 
Į rugsėjo 29d. nuo 12 val. vyksiančias lenktynes kviečiami iki 10 metų amžiaus vaikai sugebantys savarankiškai vairuoti elektromobiliuką.
Skaityti daugiau...
 


Puslapis 1 iš 4
2019_Minidrag_sonas_Upninkai_174.png

Dabar prisijungę

Mes turime 8 svečius online


Pagrindinis remėjas

Reklaminis skydelis

Remėjai

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Organizatoriai

Reklaminis skydelis